Oceľová nádrž pre dieselagregáty GE TANK

NÁDRŽE PRE DIESELAGREGÁTY

Cena na vyžiadanie.
Dostupnosť produktu: NA DOTAZ

Palivové a napájacie nádrže pre dieselagregáty a vykurovacie systémy.

Sú to horizontálne alebo vertikálne nádrže vyrobené  z uhlíkovej ocele kvality S 235 JR podľa UNI EN 10025, vodotesné s protikoróznou vrstvou a dokončené kvalitným vrchným lakovaním.


Štandardné kapacity: 490, 1000, 1300, 2400, 3000, 5000, 7000 a 9000 litrov (väčšie kapacity na vyžiadanie).


Štandardná výbava:
    
Ø 400 mm prechod do nádrže s nepriepustným priskrutkovaným vekom, 3 "uzamykateľná plniaca rýchlospojka, mechanický preplňovací ochranný ventil kalibrovaný na prerušenie prietoku paliva pri 90% geometrickej kapacity nádrže, odvzdušňovacie zariadenie, mechanický hladinomer nádrže.
 Dva
sacie a jeden spätný 1 " otvor, ktoré sú pripravené na pripojenie generátorov.
 
Jeden bod je pripravený na uzemnenie a ekvipotenciálne pripojenie.


    
Záchytná nádrž: je vyrobená z uhlíkových oceľových plechov, samonosný základový rám navrhnutý tak, aby bol pripevnený ku spodným podperám nádrže; môže byť umiestnený na akomkoľvek type povrchu (dokonca aj pre trvalú inštaláciu) a je navrhnutý podľa kapacity nádrže (pre 100% objemu nádrže). Je vybavená zdvíhacími otvormi, uzemňovacím bodom, odtokovou skrutkou pre bežnú údržbu a čistenie a  4 krytmi vhodnými pre upevnenie stĺpov strešného systému.


    
Strešný systém (voliteľný): strešný systém na ochranu pred poveternostnými podmienkami, pozostávajúci z pevného pozinkovaného oceľového rámu, na ktorom je upevnený samonosný pozinkovaný lichobežníkový plech; je navrhnutý tak, aby bol ľahko a rýchlo namontovaný.

Dokumenty a certifikáty :

    
Osvedčenie o tlakovej skúške
    
Kalibračná tabuľka
    
Ochranný ventil preplnenia - certifikát.