Čerpadlo FillRite® RD812NH /12V

VÝDAJ BENZÍNU » ČERPADLÁ NA BENZÍN|VÝDAJ BENZÍNU » VÝDAJNÉ ZOSTAVY NA BENZÍN

Cena (bez DPH):420.00EUR
Dostupnosť produktu: SKLADOM

Čerpadlá RD812 sú ideálne pre práce doma ako aj v profesných oblastiach. Poľnohospodári, profesionálni zahradníci, stavbári, lesníci, alebo akékoľvek iné profesie, kde sa palivové nádrže plnia alebo vyprázdňujú pravidelne, nájdu v RD812 ideálne a spoľahlivé čerpadlo. Aj v sektore voľného času si budete môcť vychutnať pohodlie pri čerpaní PHM do svojich lodí, vodných skútrov aj snežných skútrov. Žiadne ďalšie zdvíhanie ťažkých palivových nádob alebo rozliatie benzínu vo vode alebo na zemi pri plnení.


Samonasávacie čerpadlá Fill-Rite® s EX motorom, tepelnou ochranou a ATEX homologizáciou sú vyrobené z ľahkej hliníkovej konštrukcie, hmotnosť len 3,2 kg ! Výborná flexibilita pri montáži alebo ručnom držaní . Rýchle pripojenie DC napájania s priloženým 3 m sieťovým káblom so sponami na batérie. Súčasťou balenia je aj výdajná hadica 3,5m a hliníková výdajná pištoľ.


Konfigurovateľné príruby - umiestnite vstup a výstup hadice aby vyhovoval vašim potrebám, odskrutkujte dve skrutky, otočte
prírubu a máte hotovo.
Príruby takto môžu byť buď vodorovne, zvisle, alebo tesne vedľa seba / napr. v úzkych priestoroch/. Na vstupe aj výstupe čerpadla je vnútorný závit 3/4". Čerpadlo má integrované vstupné sitko.


Čerpadlá Fill Rite® osvedčeného výrobcu Tuthill, ktoré kúpite len u nás, patria do skupiny veľmi kvalitných a odolných čerpadiel. Made in USA.

                                                                                                                                      

Prietok: 30 l/min
Napájanie: 12 V
Príkon: 220W
Pracovný cyklus: 30min
Produkt: benzín, nafta, petrolej, bionafta, metanol (do 15%)
Nevhodné pre: alkohol, voda, AdBlue